Spadlý strom v Pekle n. Zd.

08.04.2014 18:51

Místo události: okres Rychnov nad Kněžnou — Peklo nad Zdobnicí

Datum a čas ohlášení: 8.4.2014 16:23

Typ zásahu: Technická pomoc

Popis zásahu:

Jednotka Hasičů města Vamberk společně s profesionálními hasiči z Rychnova nad Kněžnou vyjela k spadlému stromu (větev) o průměru 30 cm přes místní komunikaci v Pekle nad Zdobnicí. Větev dopadla na střechu garáže. Hasiči provedeno rozřezání a odklizení. Škoda na majetku cca 1000 kč.

ZDE VIDEO Z VÝJEZDU

Požár rozvaděče v pekárně

07.03.2014 09:29

Místo události: okres Rychnov nad Kněžnou — Vamberk

Datum a čas ohlášení: 7.3.2014 09:29

Popis zásahu:

Jednotka Hasičů města Vamberk společně s profesionálními hasiči z Rychnova nad Kněžnou vyjela k nahlášenému požáru el. rozvaděče v pekárně Sázava. Požár uhašen před příjezdem jednotek na místo události práškovým hasícím přístrojem. Hasiči bylo provedeno odvětrání. Požárem poškozen pouze el. rozvaděč.

Příčina požáru je předmětem šetření.

Požár v Merklovicích

15.02.2014 05:53

Místo události: okres Rychnov nad Kněžnou — Merklovice

Datum a čas ohlášení: 15.2.2014 04:41

Popis zásahu:

Jednotka Hasičů města Vamberk společně s profesionálními hasiči z Rychnova nad Kněžnou vyjela k požáru dřeva uskladněného podél zdi rodinného domu. Požár uhašen před příjezdem jednotek na místo události majitelem domu. Nasazen jeden proud ,,C,,  Bylo provedeno dohašení doutnajícího dřeva a kontrola přilehlé zdi. Místo události zkontrolováno pomocí termokamery. Škoda na majetku nepřesáhla 50 000kč.

Uchráněné hodnoty cca 2 000 000kč.

Příčina požáru je předmětem šetření.

Požár popelnice v obci Záměl

13.01.2014 17:47

Místo události: okres Rychnov nad Kněžnou — Záměl

Datum a čas ohlášení: 13.1.2014 17:47

Popis zásahu:

Jednotka Hasičů města Vamberk vyjela k nahlášenému požáru zemědělské usedlosti. Jak se po příjezdu na místo události ukázalo jednalo se o požár popelnice. Událost se obešla bez větších škoda na majetku.

Požár trafostanice

16.12.2013 14:12

Místo události: okres Rychnov nad Kněžnou — Vamberk, Smetanovo nábřeží

Datum a čas ohlášení: 16.12.2013 14:12

Popis zásahu:

Jednotky povolány k požáru trafostanice. Hasiči nasazena přetlaková ventilace na odvětrání trafostanice a zároveň proveden průzkum v DT. Zjištěno zahoření na měřícím trafu napětí. Místo události po zásahu předáno technikovi se kterým jednotky na místě spolupracovaly. Na místě dále spolupráce s PČR. Předběžná škoda a uchráněné hodnoty prozatím nevyčísleny.

HZSHK

počítadlo.abz.cz